Четвер, 2024-05-02, 22:41:25
Головна » 2011 » Листопад » 30 » Відкриття дитячого майданчика
Відкриття дитячого майданчика

Подарунок киселівській малечі

Останнім часом державою значна увага приділяється дошкільній освіті.  І свідченням цього є  прийняття Закону України «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально – виховного процесу», яким передбачена обов’язкова дошкільна освіта дітей 5-річного віку, і затвердження Державної цільової програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року.

Та найбільше радує те, що проблемами дітей опікуються і небайдужі громадяни. Киселівському  дошкільному навчальному закладу Білозерського району дуже пощастило, бо ми маємо чимало «хрещених батьків» в особі приватних підприємців та фермерів: Надеждіної Н.В., Мазанової Л.А., Дубровної Л.П., Майби Т.Г., Жданової М.Ф., ПП «РИК». І ось ряди цих великодушних людей поповнились ще одним добродієм. Це депутат обласної ради від Партії регіонів Опанащенко Михайло Володимирович. Саме завдяки його зусиллям наші діти отримали у подарунок чудовий ігровий майданчик, який був урочисто відкритий в останні дні листопада. Варто відзначити, що до Киселівки Михайло Володимирович завітав завдяки сприянню голови Білозерської районної ради Романової Євгенії Ярославівни та сільського голови Москаленка Віталія Івановича. Тому найщиріші слова подяки адресую усім, хто причетний до цієї події.

А наша дітвора подякувала своїм благодійникам святковим концертом на їх честь. І дуже щиро звучали з вуст дітей слова « Я щасливий, що зростаю у такому краї, де поважні тьоті й дяді про малечу дбають».

Радощам малюків не було меж, бо ігровий комплекс дійсно чудовий. А тому хочу побажати усім меценатам: «Хай зроблене Вами для інших добро до Вас повернеться здоровям й теплом».

Світлана Воротило,

завідувач Киселівського ясел - садка